Poslanke in poslanci   Poslanska vprašanja in pobude
POSLANSKA VPRAŠANJA IN POBUDE
Iskalnik
DatumNaslovVlagateljPoslanska skupinaNaslovljenec
20.10.2021v zvezi s cepljenjem proti HPVSluga JanjaPoslanska skupina nepovezanih poslancevminister za zdravje
20.10.2021glede grobega sankcioniranja strokovnjakinje, ki je opozorila na neustreznost vladnih hitrih testov ter potrebne odreditve pregleda delovanja Nacionalnega laboratorija za zdravje, okolje in hrano (NLZOH)Židan mag. DejanPoslanska skupina Socialnih demokratovminister za zdravje
19.10.2021v zvezi z ortodontsko oskrbo otrokMuršič mag. BojanaPoslanska skupina Socialnih demokratovminister za zdravje
19.10.2021v zvezi z HE MokriceŠiško DušanPoslanska skupina Slovenske nacionalne strankeminister za okolje in prostor, minister za infrastrukturo
19.10.2021v zvezi s poplavno ogroženostjo reke Dravinje v občini PoljčaneFurman mag. KarmenPoslanska skupina Slovenske demokratske strankeminister za okolje in prostor
19.10.2021v zvezi s kolesarsko povezavo med Kočevjem in LjubljanoTanko JožePoslanska skupina Slovenske demokratske strankeminister za infrastrukturo
18.10.2021v zvezi izogibanjem Finančne uprave za spremembo nezakonitih odločb o rezidentskih statusihŠiško DušanPoslanska skupina Slovenske nacionalne strankeVlada
18.10.2021v zvezi z (ne)izdajanjem odločb FURS v zakonskem rokuŠiško DušanPoslanska skupina Slovenske nacionalne strankeVlada
18.10.2021v zvezi s počasnim delom Finančne upraveIvanuša JaniPoslanska skupina Slovenske nacionalne strankeVlada
18.10.2021v zvezi z vzdrževanjem in rekonstrukcijo državnih cestMoškrič JanezPoslanska skupina Slovenske demokratske strankeminister za infrastrukturo
15.10.2021v zvezi s predsedovanjem Republike Slovenije Svetu EUGregorčič MonikaPoslanska skupina Stranke modernega centrapredsednik Vlade
15.10.2021v zvezi s »hitro« oz. glavno cesto Ormož - HajdinaŽnidarič MojcaPoslanska skupina Stranke modernega centraminister za infrastrukturo, minister za okolje in prostor
15.10.2021v zvezi z razvojem in raziskavo semenLenart JožefPoslanska skupina Slovenske demokratske strankeminister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
15.10.2021v zvezi z ustanavljanjem novih občinMuršič mag. BojanaPoslanska skupina Socialnih demokratovminister za javno upravo
15.10.2021v zvezi s katastrofalnimi razmerami v zdravstvuHot mag. MeiraPoslanska skupina Socialnih demokratovminister za zdravje