Kontaktne osebe

Za vsa pojasnila o delu novinarjev v Državnem zboru je pristojna Služba za odnose z javnostmi. Za vsebinska vprašanja o delu Državnega zbora, podpredsednikov Državnega zbora, delovnih teles, delegacij, služb in generalnega sekretarja je prav tako pristojna Služba za odnose z javnostmi. Za vprašanja v zvezi s predsednikom Državnega zbora je pristojen Kabinet predsednika Državnega zbora. Z vprašanji, namenjenimi posameznim poslancem oziroma poslanskim skupinam, se obrnite na kontaktno osebo pri posamezni poslanski skupini.

 

Kabinet predsednika Državnega zbora
mag. Anita Ivačič 
E: anita.ivacic@dz-rs.si
T: 01 478 9825
M: 031 322 638 

 

Služba za odnose z javnostmi
Šubičeva ulica 4, 1002 Ljubljana
(soba 81)
E: soj@dz-rs.si
T: 01 478 97 17
F: 01 478 98 57

Karmen Uglešić, vodja 
E: karmen.uglesic@dz-rs.si
T: 01 478 99 51
M: 051 340 090


Predstavniki poslanskih skupin za odnose z javnostmi

Poslanska skupina Slovenske demokratske stranke (SDS)
Žiga Korsika 
E: ziga.korsika@dz-rs.si
M: 040 464 063

Poslanska skupina stranke Lista Marjana Šarca (LMŠ)
Nuša Baranja
E: nusa.baranja@dz-rs.si
T: 01 478 9679
M: 040 517 841

Poslanska skupina Socialnih demokratov (SD)
Janja Bregar
E: janja.bregar@dz-rs.si
T: 01 478 99 11
M: 051 668 779

Poslanska skupina Stranke modernega centra (SMC)
Urška Maučič 
E: PS-SMC@dz-rs.si

E: urska.maucic@dz-rs.si
T: 01 478 94 32
M: 040 120 208 

Iztok Artič 
E: Iztok.Artic@dz-rs.si
T: 01 478 98 61

Poslanska skupina Levica (Levica)
dr. Nikola Janovič Kolenc
E: nikola.janovic-kolenc@dz-rs.si
T: 01 478 96 06
M: 031 607 871

Poslanska skupina Nove Slovenije - krščanskih demokratov (NSi)
mag. Aleš Trtnik
E: ales.trtnik@dz-rs.si
M: 041 283 261

Poslanska skupina Stranke Alenke Bratušek (SAB)
Laura Miklič

E: laura.miklic@dz-rs.si
T: 01 478 98 45
M: 030 318 249

Poslanska skupina Demokratične stranke upokojencev Slovenije (DeSUS)
Dejan Cesar
E: dejan.cesar@dz-rs.si
T: 01 478 99 22

Poslanska skupina Slovenske nacionalne stranke (SNS)
Alenka Gabrovec

E: alenka.gabrovec@dz-rs.si
T: 01 478 97 19

Poslanska skupina italijanske in madžarske narodne skupnosti (IMNS)
Petra Jamnik
E: petra.jamnik@dz-rs.si
T: 01 478 96 69
M: 041 605 072

Poslanska skupina nepovezanih poslancev (NeP)
Viljem Grdadolnik

E: viljem.grdadolnik@dz-rs.si 
T: 01 478 9432

Splošne kontakte in podatke o poslovnem času Državnega zbora najdete na dnu spletne strani.